HOME24
 
INCOGNITO mööblisari on 14 tegevusaasta jooksul jõudnud kodumaise disainiklassiku staatusesse. See on suur au ning tunnustus meie tööle. Disainmööblisari, mida iseloomustab metalne rõngasnupp, kompromissitu kvaliteet, disainer Jan Graps, isikupärane ja atraktiivne välimus, on olnud paljudele kohalikele mööblitootjatele ja –loojatele teejuhiks. INCOGNITO "auguga asjad" meeldivad paljudele, teda on kopeeritud.
INCOGNITO tuntus ja tunnustus on kogunenud tänu ühele mööbliseeriale. Aeg on aga edasi läinud. Uued moodsad kodud vajavad personaalset lähenemist, sest meie vajadused on erinevad. Paljud püsikliendid soovivad, et disainiksime ja valmistaksime INCOGNITO kvaliteedi, käekirja ja tundemeelega kodusisustust, mis vastaks just tema vajadustele. Teeme seda jätkuvalt hea meelega. Aga kõike ise ei jõua ega oskagi.

Seepärast räägime läbi Euroopa parimate disainmööblitootjate, disainerite ja disainiühendustega, kelle mõttelaad, looming ja tooted toetavad INCOGNITO nägemust hea tundega kodust. Selline kodu on võimalikult naturaalne, lihtne, orgaaniline ja läbimõeldud. Esimesed kümmekond mõttekaaslast Euroopa mitmekihiliselt disainimaastikult, kelle tooteid saad Sina peatselt INCOGNITO kaudu eksklusiivselt soetada, on olemas. See aga on alles algus!

Selleks, et kõik need uued, huvitavad, ilusad ning Eestis harvanähtud või lausa ainulaadsed esemed Sinuni tuua, oleme loomas uut hea tundega kodu-portaali, mis hakkab kandma nime HOME24. HOME24 on esinduslik salong Sinu arvutis. HOME24 hõlmab kõike mida Sinu kodu võib vajada – mööblit, aksessuaare, (sisekujundusalast) kirjandust, kingiideid, katalooge, kohalikke, Euroopa ja muu maailma nimekaid disainereid ning tõusvaid talente koos nende loominguga. HOME24 saab olema Sinu abimees oma kodu kujundamisel, kuhu saad ikka ja jälle tagasi tulla, et oma lemmikvaldkonna kohta harivat ja huvitavat lugeda, vaadata ja soetada.

Usume veendunult, et HOME24 muudab hea tundega kodu loomise Sulle mugavaks, arendavaks ja nauditavaks tegevuseks, mida Sa soovid taas ja taas korrata!
Liitu ja säästa
Telli uudiskiri